حمل بار و اثاثیه منزل

درباره شرکت ما

اتوبار و باربری شریف بار با سال ها کسب تجربه و ماهر در امراسبابکشی انواع منازل ، اداره ها و کالا های متفاوت ، با خدمات با کیفیت بالا و کارگرانی مجرب وبا اخلاق در خدمت اهالی محترم استان تهران هست.

یکی از مسائل مهمی که در هنگام حمل بار و اثاثیه منزل به وجود می آید پیدا کردن یک باربری خوب و با تجربه می باشد ، شرکتی که کارگرانی با تجربه در جابجایی وسایل سنگین و همچنین بسته بندی حرفه ای ماهرت داشته باشند . و یا شاید به دنبال باربری باشید که بتوانید با خیال راحت وسایل و اثاثیه شما را با تضمین جابجا کنند.

شرکت ما مانند باربری و اتوبار های معتبر افرادی با تجربه دارد که جای هیچگونه نگرانی بابت شکسته شدن یا صدمه دیدن وسایل شما بگذارد. اتوبار برخلاف دیگر شرکت ها در اولین قدم وقتی شما با شرکت تماس میگیرید نحوه اسباب کشی  و روال کلی کار تیم حمل بار خود به طور کوتاه و مختصر به شما توضیح می دهند و شما را بهتر با تیم و مراحل پروسه اسباب کشی آشنا می کنند.

کارشناسان ما در اولین تماس بصورت رایگان به شما عزیزان یک مشاوره ارائه می دهند و بعداز مشاوره قیمت و هزینه اسباب کشی را طبق قیمت اتحادیه باربری محاسبه و ارائه می دهند ، درصورت توافق یک زمان و روز مشخص از سوی شما مشخص میشود تا اتوبار شریف بار تیم حمل بار + تیم بسته بندی را در زمان مشخص شده به محل اعزام کند.

شرکت باربری ما برای جلب رضایت کامل و تمام مشتریان خود خدمات با کیفیت و متنوعی را ارائه می دهد. از بسته بندی اثاثیه گرفته تا استفاده از خودرو های کوچک و بزرگ برای اسباب کشی داخل شهری یا برون شهری.

فاصله اتوبار ما با شما برابری می کند با فاصله شما با تلفن همراه تان

 

برای رزرو وقت باربری ، اطلاع از قیمت و مشاوره در خصوص اسباب کشی خود با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید

  • 77788800
  •  22938694 – 77790889